همه‌چیز درباره باشگاه محتوا

باشگاه محتوا چیست؟
باشگاه محتوا یک ابزار آموزشی برای توسعه مهارت‌های تخصصی در حوزه محتواست که آرمان آن ایجاد «عدالت آموزشی» برای همه افراد علاقه‌مند به ارتقای شغلی و شخصی در حوزه محتواست.

ما با ارائه محتوای باکیفیت، برای بهبود فنی اکوسیستم محتوای دیجیتال اقدام می‌کنیم.

سیاست حریم خصوصی باشگاه محتوا چگونه است؟
باشگاه محتوا متعهد می‌شود اطلاعات و داده‌های شما را صرفا برای مطالعه رفتارهای مشتریان و بهبود محتوا و سیستم آموزشی خویش به کار گیرد و غیر از آن در هیچ کجای دیگری آن را استفاده نکند و منتشر نکند.
قوانین کامنت گذاری در باشگاه محتوا
باشگاه محتوا برای اطمینان از یادگیری دانش‌پذیران از بخش کامنت زیر هر درس بهره می‌برد. به این منظور لازم است در زمان حل تمرین هر درسی برای آن درس کامنت بگذارید.

طبیعتا کامنت‌هایی که زیر دروس ارائه می‌شوند باید واجد ویژگی‌های زیر باشند:
در موضوع آن درس و در پاسخ به تمرین نوشته شوند.
از ادبیات مناسب و متعارف بهره ببرند و از هر گونه خشونت کلامی نسبت به درس و دیگر دانش‌پذیران عاری باشند.
از علائم نگارشی به درستی استفاده کنند.
برای مثال استفاده از بیش از یک علامت سؤال (؟) یا تعجب (!) برای تأکید مجاز نیست و لحن نوشتار باید واجد این تأکید باشد تا علائم سجاوندی و نگارشی.

شرایط استفاده از باشگاه محتوا
شما در زمان ثبت‌‌نام و استفاده از باشگاه محتوا قوانین زیر را پذیرفته‌اید:

– با پرداخت حق اشتراک به دوره‌های «مدیر محتوا» و سایر مطالب سایت دسترسی پیدا می‌کنید؛ اما برای استفاده از دوره‌های مکمل نظیر «کپی‌‌رایتینگ» یا «ویدئو مارکتینگ» نیازمند پرداخت جداگانه وجه آن هستید.

– باشگاه محتوا یک محیط آموزشی متن محور است و برخی از دروس برای تأثیر بهتر به صورت ویدئویی یا صوتی و یا ترکیبی از تصویر و متن ارائه شده‌اند. بیش از هر چیزی لازم است تأکید کنیم که یادگیری عمیق تنها زمانی رخ می‌دهد که برای آموختن و نیز بهره‌مندی از دروس باشگاه محتوا «زمان کافی» اختصاص دهید و پس از خواندن دروس تمرین‌های آن‌ها را هم انجام دهید.

– باشگاه محتوا «هیچ» گواهینامه یا مدرکی برای پایان دروس صادر نمی‌کند و معتقد است تغییری که در شما پس از آموختن دروس رخ می‌دهد، بزرگ‌ترین و بهترین نشانگر افزایش سطح دانش تخصصی شماست. این تغییر هم در دیدگاه‌ها و هم در مهارت‌ها باعث شاخص شدن و متفاوت‌شدن شما از سایرین شده و بهترین نشانگر برای پیشرفت شماست.

– اعضای باشگاه محتوا با پرداخت حق دسترسی، صرفا دسترسی به آن دروس را پیدا می‌کنند، اما مالکیت محتوا با باشگاه محتواست و افراد صرفا تا زمانی به محتوای آن درس دسترسی دارند که دوره اشتراک‌شان به پایان نرسیده‌باشد.

– تضمین اصالت دروس و محتوا و نیز کاربردی بودن آن بر عهده باشگاه محتواست و با توجه به این که دروس باشگاه محتوا به صورت دائمی به روز رسانی و با منابع جدیدتر و نیازهای مطرح در جامعه محتوایی زبان فارسی همخوان می‌شوند، هر گونه تکثیر و انتشار محتوا در هر جایی اعم از فیزیکی و دیجیتال ممنوع بوده و باشگاه محتوا طبق حق پیگرد قانونی خویش اقدام خواهد کرد.

– باشگاه محتوا به منظور تأمین هزینه‌های خود اقدام به فروش تمپلیت‌ها و فایل‌های تکمیلی در بخش فروشگاه نموده‌است که طبعا خرید و استفاده از آن‌ها هزینه‌ای جداگانه از اشتراک دارد.

– در صورتی که به هر دلیلی تمایل به استرداد وجه و انصراف از دوره‌های آموزشی را داشتید، لطفا یک ایمیل با موضوع «استرداد وجه» به Moshirfar[at]gmai[dot]com ارسال و شماره شبای خود را در متن ایمیل بگنجانید. از ۲۴ تا ۷۲ ساعت بعدی وجه شما به طور کامل مسترد شده و عضویت شما در باشگاه خاتمه می‌پذیرد.

– در صورتی که تمایل به پاک شدن داده‌ها و کامنت‌های خود نیز داشتید، از طریق همین آدرس ایمیل مطرح کنید. (لطفا صرفا زمانی این عمل را انجام دهید که کاملا مطمئن باشید، زیرا این عمل غیر قابل بازگشت است و بلافاصله تمام داده‌های شما از پایگاه داده‌های باشگاه محتوا پاک می‌شود.)
لطفا دقت کنید که پشتیبانی، مسئولیت آموزش و تفهیم مطالب را بر عهده ندارد و صرفاً‌ امور فرایندی (مانند مشکلات ثبت‌نام،‌ پرداخت، ورود به متمم، وضعیت پروژه‌ها و موارد مشابه) را پیگیری می‌کند.

– اگر غیر از مسائل فرآیندی، پیشنهاد، انتقاد یا موردی را داشتید که باید به اطلاع ما برسانید، لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.

دکمه بازگشت به بالا